ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ
Для оформлення замовлення
введіть Ваш номер телефону:
ВІДПРАВИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Відправити замовлення відразу і ми передзвонимо Вам
ВВЕСТИ ДАННІ
Ввести всі дані замовлення, а потім відправити

ПОШУК
Вгору

Головна /Про бренд МОДУС

 

Компанія ТM «MODUS» 

Більше 15 років триває робота та розвиток на українському ринку ТM «MODUS», яка зайняла провідне місце у виробництві та оптових поставках модного та сучасного одягу для жінок. Наявність власної лінії виробництва одягу є одним з найсерйозніших переваг торговельної марки. ТМ «MODUS» крокує в ногу з часом та гарантує своїм клієнтам завжди актуальну на ринку продукцію.

 

Понад вісім колекцій жіночого одягу в рік створюють фахівці ТМ «MODUS» та кожну з них розробляє штат кваліфікованих фахівців - художників, модельєрів, дизайнерів, технологів, які завжди в курсі світових тенденцій стилю та моди.

 

Виробником TM «MODUS» охоплені практично всі напрямки сучасного жіночого одягу - коктейльні та вечірні сукні, сарафани, спідниці, костюми, футболки, блузки, кофточки, куртки, демісезонні й зимові пальта.

ТМ «MODUS» займає лідируюче місце серед оптових постачальників жіночого одягу. Ми є надійним партнером завдяки якості своєї продукції. Наша торгова марка привертає увагу оптових та роздрібних покупців своїм модним, красивим та якісним одягом для сучасних жінок.

 

  Реєстраційні документи

 

  Свідоцтво реєстрації ТМ «MODUS»

ТМ «MODUS» торгова марка жіночого одягу відома на ринку України, Росії, Білорусії, Молдови вже більше 15 років. За цей час ми зарекомендували себе, як одна з лідируючих торгових марок серед виробників сучасного, модного та якісного одягу для жінок.

 

  Сертифікати участі у виставках

  ТМ «MODUS» активно бере участь в міжнародних фестивалях моди.

 

  Кваліфікація співробітників

   У ТМ «MODUS», працюють тільки сертифіковані дизайнери з вищою освітою.

 

Продаж жіночого одягу власного виробництва

 

Головною перевагою нашої компанії, як постачальника модного одягу для жінок є наявність власного виробництва. Співпрацюючи з нами, Ви купуєте якісну продукцію за доступною ціною.

У творчій майстерні ТМ «MODUS», відбувається розробка та пошиття нових колекцій, руками професіоналів своєї справи. Креативні дизайнери, досвідчені технологи й професійні швачки працюють в команді, та створюють для Вас гарний одяг. Сучасне японське обладнання, тканини та фурнітура високої якості, натуральні хутра, нові утеплювачі дозволяють створювати речі, які радують господарів красою й міцністю.

З метою підвищення якості обслуговування клієнтів й зручності покупки нашої продукції, для наших оптових й роздрібних клієнтів ми створили оптовий інтернет-магазин жіночого одягу. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені всі моделі нашої продукції. До переваг нашого інтернет-магазину можна віднести високу якість фотографій, на яких можна розглянути деталі та елементи вироблені нами у жіночому одязі.

ТM «MODUS» виробник жіночої сучасного одягу пропонує своїм клієнтам продукцію виняткової якості.

Співпраця з нами - це велика перевага для оптових клієнтів, підприємців-початківців, організаторів спільних покупок, так як дає можливість купувати товар за ціною виробника, без націнки посередника. Висока якість продукції, великий вибір моделей та індивідуальний підхід до кожного клієнта, робить наш одяг затребуваним та популярним у оптових й роздрібних покупців.

 

ВХІД В МАГАЗИН
ДОСТАВКА
ОПЛАТА
ВІДГУКИ
БЛОГ
КОНТАКТИ
ВАКАНСІЇ
ОБМІН
ПРО БРЕНД
ОПТ
РОЗДРІБ
ДРОПШИППIНГ
ПОВЕРНЕННЯ

Де нас знайти
ЗАКРЫТЬ