ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ
КУПИТИ В 1 КЛІК
Для швидкого замовлення введіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо
ВВЕСТИ ДАННІ
Введіть дані для надсилання замовлення

+380635833298 | +380688809930
Вгору

Головна /Ми запрошуємо Вас на виставку!


МИ ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ВИСТАВКУ!

Galychyna Fashion Expo Стала точкою зростання підприємців, адже тут представлені моделі, яких ще немає в продажу! Ви випередите конкурентів, збільшите клієнтську базу, і станете більше заробляти. Плюс до всього - це особисте знайомство з виробниками одягу України і не тільки! Обмін досвідом, одяг від виробників, фешн атмосфера, і нові знайомства - все це чекає Вас на Galychyna Fashion Expo!

МИНУЛИЙ ДОСВІД

MODUS Family Brand щорічно відвідує подібні заходи, адже так ми стаємо ближче до Вас, нашим клієнтам. Ми обмінюємося досвідом і допомагаємо вибрати потрібний товар, ділимося кейсами і п’ємо каву (або шампанське). Також у нас можна буде придбати візитками і буклетами з моделямі. Galychyna Fashion Expo щорічно відкриває тисячі очей, сотні оптових клієнтів ще в минулому році поклали початку збільшення доходів просто прийшовши сюди.

Що було минулої зими?


 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Виставка буде проводитися в центрі "Південний EXPO" за адресою вул. Щирецька 36, м. Львів Те-є Ви зможете приміряти наш одяг, навіть якщо шоу-рум ще не відкрився у Вашому місті.

 

 

Пройдіть коротке опитування, що б отримати запрошення на безкоштовний вхід.

 

·