ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ
КУПИТИ В 1 КЛІК
Для швидкого замовлення введіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо
ВВЕСТИ ДАННІ
Введіть дані для надсилання замовлення

+380635833298 | shop@tm-modus.com.ua
Вгору

Головна /БЛОГ | Шуби і хутряні жилетки - це модно і стильно

Шуби і хутряні жилетки - це модно і стильно.

Хутро завжди притягував до себе любителів краси своєї унікальної забарвленням, м'якістю, блиском і, звичайно, теплом. В хутряній жилетці, шубі або просто в пальто з хутряним коміром будь жінка виглядає більш привабливо. А які неймовірні відчуття дарує цей матеріал тому, хто його носить - ніжність, пружність, легкість і шовковистості одночасно. Це цілий фонтан емоцій і відчуттів! Саме тому, вироби з хутра - це те, що точно має бути в гардеробі кожної представниці прекрасної статі. І якщо у вас ще немає такого одягу, тоді радимо купити кожушок або хутряну жилетку від виробника.

Однак сьогодні зовсім не обов'язково купувати вироби з натурального хутра, щоб відчути всі його принади. Сучасні технології дозволяють випускати штучне хутро, який дуже важко відрізнити від натурального. Виглядає він ідентично натуральному, тільки величина ворсу і його густота більш однорідна, ніж у натурального хутра. А за своїми якостями - теплозахисту і вологостійкості, він тільки трохи йому поступається, однак випереджає в довговічності, способі зберігання і чищення. Такий сучасний штучне хутро отримав назву «еко», і виглядає він набагато краще за своїх попередників радянської епохи. Іноді навіть важко зрозуміти з якого хутра виконана шуба - зі штучного або натурального, на стільки вони схожі.

Крім того, шуби і жилети зі штучного хутра набагато дешевше, ніж аналогічні товари, але вже виконані з натурального хутра. Тому, сучасні модниці можуть дозволити собі купити шубу оптом, тим самим отримавши різноманітні моделі і забарвлення.

Також любителі тварин отримують можливість насолодитися всіма перевагами еко-хутра, без докорів сумління. Як то кажуть - «і вовки ситі, і вівці цілі», тільки в даному випадку це не тільки вівці, а й лисиці, норки, горностаї, шиншили та інші милі пухнасті звірята.

А завдяки тому, що всі провідні модельєри включили в свої останні покази мод вироби з цього м'якого і пухнастого матеріалу, популярність шуб і жилетів з хутра сильно зросла. Сьогодні кожна модниця повинна мати в своєму гардеробі одяг з хутра або з хутряними вставками.

Саме такі модні і стильні моделі зі штучного хутра ви можете знайти на сайті ТМ Модус. У нас легко купити шубу оптом від виробника за найнижчими цінами.