ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ
КУПИТИ В 1 КЛІК
Для швидкого замовлення введіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо
ВВЕСТИ ДАННІ
Введіть дані для надсилання замовлення

+380635833298 | +380688809930
Вгору

Головна /Таблиця розмірів

Як визначити розмір одягу

Здійснюючи дистанційні покупки в інтернет-магазинах, дуже важливо правильно визначити свій розмір. У країнах СНГ, зокрема в Росії, Білорусі, Україні на питання "Як визначити розмір одягу" основна відповідь, якщо вибір стосується верхнього одягу, то це правилым буде визначити полуоб’ем грудей. Є кілька нюансів, які обов’язково слід враховувати, коли Ви робите виміри.

По-перше, всі виміри необхідно проводити якісної, нової сантиметровою стрічкою (старий сантиметр часто буває розтягнутим). По-друге, вимірювання не повинні здійснюватися на голому тілі - модель повинна бути одягнена в нижню білизну, а краще - в легку верхній одяг.

При вимірюванні сантиметр не повинен провисати, або перетягувати тіло, стрічка повинна щільно прилягати до шкіри, вкритої тканиною.

Як визначити розмір одягу? Звичайно, найкраще орієнтуватися на кілька параметрів, використовуючи не тільки напівобхват грудей, але також і обхвати талії, стегон. Крім того, важливо визначити зростання жінки -  цей параметр варто на першому місці в маркуванні виробів для жінок.

Жіночий розмір дорівнює напівобхвату її грудей (обхвату грудей, поділеній на 2). Якщо ваші параметри потрапляють в проміжок між двома розмірами, слід в переважній більшості випадків орієнтуватися на більший розмір.

При визначенні розміру дитини скористайтеся наступними порадами:

1. Зростання новонародженого краще визначати лежачи, а діток постарше тільки стоячи;

2. При визначенні обсягу стегон або грудей враховуйте виступаючий животик, щоб одяг був вільним і зручним для дитини;

3. Кроковий шов вимірюється як довжина від пахової області до щиколотки;

4. Довжину рукава визначають сантиметром від плеча до початку великого пальця.

Розміри жіночого одягу

Розміри жіночого одягу визначаються шляхом вимірювань за допомогою сантиметрової стрічки і складаються не тільки з параметрів напівобхвату грудей. Враховується також обсяг стегон, талії, група параметрів до якої належить жінка. Така група визначається шляхом вирахування з даних вимірювання об’єму стегон, цифр, отриманих в результаті вимірювання параметрів обхвату жіночих грудей. Так, якщо різниця складає:

4 см - жінка відноситься до першої групи;

8 см -  до другої;

12 см - до третьої;

16 см - до четвертої полнотной групи.

Як правило, визначаючи розміри жіночого одягу, береться еталонний зріст, рівний 168 сантиметрам, це середній в популяції жіночий зріст. Якщо ваш зріст менше 158 сантиметрів, пам’ятайте про те, що можливо, куплена одяг вимагатиме доопрацювання.

Існує ряд таблиць розмірів для жінок, включаючи також таблиці відповідності розмірів, всі вони допомагають при виборі конкретного виробу. Але в ідеалі, найнадійніший варіант правильно визначитися з розміром - це поміряти виріб безпосередньо. Всі ми стикалися і з маломерків, і, навпаки, з речами, що йдуть на розмір більше зазначеного. Тому не полінуйтеся уточнити у менеджера магазину конкретні особливості обраної Вами моделі і отримуйте тільки ідеально підходящий для Вас одяг.